Solidne drzwi do 3 dni

Hasło zastrzeżone. Wszystkie inne firmy używające tego hasła, robią to nielegalnie i podszywają się pod firmę Gama-system.


Doradca handlowy :
Krzysztof Kuśmierek
kom. 601 792 556
gamasystem.dystrybucja@op.pl

Zamów drzwi z montażem

SZANOWNI PAŃSTWO


Obecnie posiadamy wykwalifikowaną kadrę monterów, dzięki której jesteśmy w stanie zamontować dla Państwa każde drzwi. Demontaż starych i montaż nowych drzwi z wykończeniem trwa 3-4 godziny. Kafelki, boazeria oraz panele nie są dla nas żadnym utrudnieniem.

Przeprowadzamy bezpłatny pomiar, który pozwala nam na odpowiednie przygotowanie do pracy. W zależności od wybranego modelu oraz indywidualnych potrzeb możemy zaoferować instalację na starej lub nowej ościeżnicy. Zakup drzwi z montażem stanowi dogodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują kompleksowego rozwiązania usługowego. Usługę realizujemy na obszarze Zielonej Góry, Wałbrzycha, Opola, Katowic oraz innych miejscowości w granicach województwa wielkopolskiego, dolnośląskiego, śląskiego, lubuskiego i opolskiego.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NAS?


Służymy Państwu profesjonalnym doradztwem, dokładnymi bezpłatnymi wycenami i pomiarami. Usługa drzwi z montażem realizowana jest sprawnie organizacyjnie, rzetelnie i terminowo zgodnie z życzeniami klienta, dlatego też jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie zdobyte podczas wielu lat pracy spotkają się z Państwa uznaniem co przyczyni się do owocnej współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usługi drzwi z montażem. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną za pośrednictwem naszych przedstawicieli.

ZAPEWNIAMY MONTAŻ OD 4 DO 5 GODZIN NA GOTOWO Z OBRÓBKA TYNKARSKĄ.


monterzy